Перші агрогосподарства Рівненщини скористались програмою “АгроКУБ”

Щасливе
24.04.2017  10:37

З березня нинішнього року на Рівненщині активно працює нова, спеціально розроблена під потреби клієнтів малого та середнього агробізнесу, програма кредитування «АгроКУБ». Вперше, в період весняно-польових робіт, банківська установа запропонувала необхідне фінансування потреб аграріїв з адаптованими під їх діяльність графіками погашень.

Головна перевага “АгроКУБу”  – фермерські господарства зможуть отримати сезонні “кредитні канікули”. Згідно розробленої програми аграрії зможуть погасити кредит таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами.

У Львові презентували перший в Україні проект електронного студентського квитка

 

АгроКУБ

 

“Ми пропонуємо аграріям регіону особливі умови кредитування, що дозволять максимально забезпечити фінансування їх потреб на термін до 12 місяців, – розповідає Тетяна Собчак, керівник Напрямку по активно-пасивним операціям клієнтів малого та середнього бізнесу Північно-Західного РУ ПриватБанку. – Відсотки за кредитом знижено до 2% на місяць, а максимальну суму кредиту «КУБ» збільшено до 500 000 грн”.

ПриватБанк оголосив весняний кадровий призов

 

АгроКУБ

 

Першими аграріями регіону, які отримли фінансування за найбільш прийнятними умовами, стали підприємці з міста Костополь та Березнівського району. Серед них – приватний підприємець з Костополя Василь Тхорик. Він у бізнесі з 2002 року та займається вирощуванням, переробкою та продажем сільгосппродукції. Має власну техніку та транспорт. Як зазначає пан Василь: “Мені потрібні кошти для придбання нової техніки, яка дозволить розширити мій бізнес та, відповідно, примножити прибутки. Саме тому я вирішив взяти участь у доступній програмі ПриватБанку та отримати необхідні кошти, за оптимальними умовами кредитування”.

 

 

Приватний підприємець з села Кам’янка Володимир Тарасюк займається фермерським господарством вже 14 років. Його СФГ “Шанс” спеціалізується на рослинництві, зокрема, технічних культурах, а також тваринництві. За словами фермера, фінансування справді допоможе його агробізнесу: “Наразі тривають весняні роботи. Відчуваю необхідність у закупівлі паливно-мастильних матеріалів, добрив та інших матеріалів для технологічного процесу. Думаю, в цьому мені допоможе програма “АгроКУБ””.

 

 

З початку роботи програми “КУБ” в регіональний бізнес інвестовано понад 30 млн грн, а 230 проектів підприємців Рівненщини отримали можливість розвитку та розширення. Кредитом можуть скористатися як юридичні особи, так і приватні підприємці. Щоб отримати кошти, потрібно лише заповнити заявку на сайті проекту https://kub.pb.ua/get-credit/.

За рік роботи програми «Країна успішного бізнесу» («КУБ») ПриватБанк видав вітчизняним підприємцям понад 9 000 позик на розвиток власної справи. Як повідомили в банку, позичальники програми «КУБ» уже створили понад 151 000 нових робочих місць. До кінця 2017 року банк планує направити на підтримку малого бізнесу понад 5 млрд грн.

, , переглядів: 1 353


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *