Перспективні бізнес-проекти з Рівненщини можуть отримати іноземні кредити

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
22.03.2017  13:36

Підприємства Рівненщини, що реалізують великі інвестиційні та інноваційні проекти, можуть отримати кредити від іноземних компаній.

Про це розповів голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк під час робочої поїздки на Рівненщину, інформує прес-служба РОДА.

«Наша структура є державною, працює з 1996 року. На сьогодні розроблена нова стратегія. Вона передбачає пошук перспективних бізнес-проектів. А в подальшому їх співінвестування або кредитування разом із світовими інвестиційно-кредитними фондами», – розповів Володимир Ставнюк.

Установа співпрацює з США, Південною Кореєю, Китаєм, Ірландією, Швецією, Польщею, Італією та Іспанією. Іноземці надають 90 % позики, а решту кредитує сама структура. Гроші надаються на 10-15 років на пільгових умовах.

«Ми готові кредитувати і стартапи, і проекти. Головне не боятися робити бізнес з «нуля», – додав Володимир Ставнюк.

фінанси

, , переглядів: 2 777Кількість коментарів: 2
  1. чи можна дізнатись про процедуру отримання кредиту від даної установи? дякую

    • Валеріє, оскільки інформацію для розповсюдження надіслала Рівненська ОДА, то деталі можна дізнатись в цій установі. Контакти: 33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *