Піаністка, родом з Рівного, випустила унікальну платівку

Щасливе
23.01.2024  16:12

Відома піаністка, родом з Рівного, Наталія Пасічник додала своє ім’я та бачення до видатного списку майстрів, що звертались до вічного фортепіанного шедевру Йоганна Себастьяна Баха “Добре темперований клавір” та випустила унікальну платівку.

Високоосвічена митецька діячка, українська піаністка Наталія Пасічник, презентувала свій неперевершений талант у новому альбомі, який є власною інтерпретацією відомого шедевру Йоганна Себастьяна Баха – “Добре темперований клавір”.

Подвійний альбом “Переосмислення Добре темперованого клавіру”, що побачив світ 19 січня, відображає величезний творчий шлях піаністки, який охоплює багато років музичної діяльності. За словами критиків музичного лейблу Navona Records, це справжній триумф і сила інтелекту, доповнена духовною глибиною.

Наталія Пасічник, звертаючись до творчості Баха, не тільки розкриває його музичний геній, але також відтворює його філософію. Вона вирушає у подорож у перетин божественного натхнення та людського існування, досліджуючи глибини душі та взаємодію із вищими силами.

Альбом, що складається з двох частин, демонструє широкий спектр майстерності Пасічник. Перша частина, записана у співпраці із Calmus Ensemble, вражає майстерністю вокального колективу Німеччини. Друга частина, виключно фортепіанна інтерпретація Баха, відзначається новаторським поглядом та українським музичним підґрунтям.

Натхненням для Пасічник стала концепція видатного українського музикознавця і композитора Болеслава Яворського, що надає альбому унікальний характер. “Переосмислення Добре темперованого клавіру” стало доступним на різних музичних платформах, даруючи поціновувачам класичної музики нові твори та аранжування, збагачені українським елементом.

Довідка:
Наталія Пасічник – лауреат кількох міжнародних конкурсів піаністів, працює у Стокгольмі та концертує по всьому світу. Завдяки своїм глибоким
інтелектуальним і творчим інтерпретаціям утвердила себе як одна з провідних піаністок Європи. Найбільший шведський журнал класичної музики OPUS
magazine двічі (у 2014-му та 2022 роках) включав її до списку найвпливовіших культурних діячів Швеції.
Піаністка присвячує багато енергії розкриттю невідомого українського музичного скарбу для західної аудиторії. Пасічник виступає в Європі, США, Японії та Аргентині з провідними оркестрами, такими як Симфонічний оркестр Шведського радіо, Камерний оркестр Ковент-Гарден, Ельбська філармонія Laeiszhalle Hamburg, Orchester d'Auvergne, Львівський національний філармонічний оркестр, Краківський філармонічний оркестр та Познанський філармонічний оркестр. Піаністка працює з такими диригентами, як Крістофер Гоґвуд, Євгеній Свєтланов, Ар’є ван Бек, Яцек Каспшик, Марек Мос, Б. Томмі Андерссон, Роберт Штелі.

Пасічник має вчені ступені доктора мистецтва та доктора мистецтвознавства. У 2014 році піаністка заснувала Український інститут у Швеції – платформу для
зустрічей шведів та українців, що підвищує обізнаність про значущу спадщину та багате культурне життя України. Організація працює над зміцненням шведсько-українських культурних зв'язків. Значну частину своїх гонорарів Пасічник спрямовує на діяльність Інституту.

переглядів: 107


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *