Підготувати дитину до школи та значно зекономити можливо завдяки ПриватБанку та мережі магазинів КНОПКА

квиток на автобус
Щасливе
20.08.2018  09:56

   Закінчується спекотне літо та розпочинається активний сезон підготовки до нового навчального року. Ця пора завжди пов’язана з значними витратами та клопотами батьків. Зменшити витрати та значно зекономити можливо завдяки унікальній програмі лояльності «Бонус Плюс»  та можливості здійснити покупку завдяки сервісу “Оплата частинами” без жодних передплат. Цього сезону рівняни отримали можливість отримати додаткові вигоди при здійсненні покупок в мережі магазинів-гуртівень канцтоварів “КНОПКА”.

   Кожен клієнт ПриватБанку, який здійснить в мережі магазинів-гуртівень покупку на будь-яку суму та розрахується пластиковою карткою банку, отримує бонуси від 1% до 2% від витраченої суми та можливість розтермінувати платіж на 4 частини без переплат та комісій.  До програми підключено магазини мережі за адресами: м. Рівне, вул. Княгиницького 1, Пушкіна 40, Г. Сковороди 23, ТРЦ «Арена» вул. Київська 67А, м. Костопіль, вул. 8 Березня 11.

   «Бонус Плюс» – це унікальна програма лояльності для клієнтів ПриватБанку. З її допомогою можна отримувати грошові бонуси за кожну покупку в торговельному закладі, що є учасником програми. Накопичені бонуси можна витратити в будь-якій торговельній точці, що бере участь у програмі.

   Ще одна можливість придбати бажані товари – сервіс “Оплата частинами”. Отримавши товар, покупець сплачує за нього рівними частинами протягом кількох місяців без жодних переплат. Для оформлення покупки в магазині клієнту достатньо мати при собі картку ПриватБанку та повідомити продавцю про бажання оформити покупку за сервісом «Оплата частинами». Договором є чек з усіма необхідними реквізитами (не потрібно жодних документів: довідки про доходи, ІПН, паспорту). За умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для покупця буде безкоштовним.

    “Приємно, що в період підготовки до навчального року наші партнери дозволяють додатково зекономити, – розповідає керівник напрямку “Еквайринг” Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Володимир Галело.  – Сьогодні у Рівному та області можна безготівково розрахуватися більше ніж у 3 тисячах торгових точках. Крім цього тут можливо скористатись ще програмою лояльності «Бонус Плюс» та можливістю здійснити покупку без додаткових переплат завдяки сервісу “Оплата частинами”. Кожна з цих торгівельних точок на касі та вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки, які вказують на можливість скористатись сервісами ПриватБанку”.

   На протязі 2018 року по програмі “Оплата частинами” рівняни здійснили більше 10 тис. покупок, а сума придбаних товарів та послуг склала 45 млн грн. На Рівненщині “Оплата частинами” працює більш ніж у 320 торгових закладах. Для зручності клієнтів загальнонаціональної дисконтно-бонусної програми «Бонус Плюс» адреси магазинів та розмір бонусу  можна знайти на спеціально створеному сайті або в мобільному додатку «Бонус Плюс». Де б Ви не знаходилися, завжди зможете легко знайти адреси партнерів програми, щоб оплатити покупки або послуги бонусами, бути в курсі акцій і спеціальних пропозицій від партнерів «Бонус Плюс».

 

, , , , переглядів: 1 139


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *