Підприємливі рівняни наживаються на секонд-хенді?

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
21.07.2017  10:30

Підприємливі рівняни наживаються на секонд-хенді?

Журналіст Віталій Голубєв опублікував на своїй сторінці у мережі фейсбук світлину, яка демонструє, як о 7:50 ранку під магазином вживаного одягу стоїть величезна черга людей. Ця тема викликала жваве обговорення у рівнян. Вони розповіли кілька головних причин, чому всі ці люди зібралися під секонд-хендом.

Понеділок, 7.50, центр Рівного. Черга до магазину одягу, що був у вжитку.

Опубліковано Віталієм Голубєвим 16 липня 2017 р.

Одні наголошують на тому, що насправді малі заробітні плати змушують людей одягати у магазинах вживаного одягу:

  • Бо ціна на звичайні турецькі джинси складає до половини мінімальної зарплати. А за шо жити?
  • Зі слів Грасмана мінімальна зп становить 7к грн , люди можуть собі дозволити купити більше речей
  • Треба і надалі голосувати за Дейдея, Ляшка, БПП, Турчинова і Йулю. Коли в 2012 році були вибори, і була мажорітарка, від Рівенської області не пройшов до ради жоден незалежний кандидат. Це вже не кажучи за останні вибори, на яких фактично були тільки партії. Країну можуть відбудувати лише люди з реального сектору економіки, хто кожну копійчину заробив власними потом і кров’ю. Але таких в Україні не люблять, бо вони, як сказав мені один ровенчанін – “…не поважні люди”, мовляв ніде ніколи не світились, не були “елітой нації”…

Інші ж наголошують, що переважна більшість тих, хто займають черги з самого ранку – це “перекупщики”, які потім використовують вживані речі, як новий товар:

  • Є підозра що таким чином базарники намагаються заробити. І то відкриття в 9. А вони вже стоять і це певне щодня
  • Якось я пару раз був в перший день ,більше ніколи ,КРИКІ ШУМ ГАМ матюки штовхання хтось падає скло тріщить двері падають сміх сльози вмовляння благання ,а всередині якщо на долю секунди завтикав всьо вийдеш пустий ,часто там є група команда з 4-6 чоловік ,які блокують і створюють барьєр ,і також за перекупниками які в здорові сумки гребуть нічого не захватиш !!!!
  • Просто базарніки на затарку зібрались, нічого незвичного
  • Більшість з них – одні й ті самі, як “завоз” то вибігають перші, купують на вагу а потім викладають на продаж поштучно на своєму пабліку вконтактіку.
  •  Очередь из перекупов.потом лучшие вещи перепродаются по магазинам и киоскам.
, , , , переглядів: 1 507


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *