Підприємство Рівненщини сплатило 31 мільйон податків

Щасливе
20.04.2024  14:00

Протягом 25 років виробничо-конструкторське об’єднання “МААНС” успішно функціонує на території Рівненщини. Спеціалізується воно на виробництві жаток, візків, запчастин та витратних матеріалів для сільгосптехніки, і стало одним із провідних виробників обладнання та запчастин у сфері сільськогосподарської техніки в Україні.

Успіх підприємства підтверджується його великими виробничими потужностями, що охоплюють площу 9 тис. квадратних метрів. Тут впроваджені сучасні технології розкрою, гнуття, штампування, термообробки, фрезерування, зварювання та шліфування металу, що забезпечує повний цикл виробництва сільгосптехніки.

Одним із ключових моментів в успішному функціонуванні “МААНС” є його віддана команда та відповідальний підхід до виробництва. Заступник голови ОДА Олександр Кохан підкреслив: “Навіть у часи війни підприємство подвоїло виробництво продукції. Це свідчить про його стійкість та ефективність у роботі. Завдяки такому успіху, минулоріч “МААНС” сплатив понад 31 мільйон гривень податків до бюджетів усіх рівнів і завершив рік з прибутками. Також важливо відзначити, що підприємство активно створює нові робочі місця та підвищує рівень заробітної плати своїм працівникам”.

Рівняни можуть виграти тубус за донат

Крім внутрішнього ринку, “МААНС” активно розвиває зовнішні експортні зв’язки. Близько третини виробленої продукції експортується за кордон, що свідчить про високу якість та конкурентоспроможність товарів підприємства.

Новим кроком в розвитку стало приєднання “МААНС” до державної платформи “Зроблено в Україні”. Згідно з цим рішенням, 27 одиниць обладнання “МААНС” включено до переліку державної програми компенсації вартості сільськогосподарської техніки.

ТОП-5 вакансій від Рівненської служби зайнятості

Такий успішний розвиток підприємства “МААНС” стає прикладом ефективної роботи у сфері сільського господарства та виробництва сільськогосподарської техніки на Рівненщині.

, , , переглядів: 89


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *