Підтримати баскетбол тепер можна завдяки QR-коду

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
29.11.2017  13:27

Рівненська обласна федерація баскетболу стала першою в Україні, де впровадили нову технологію – QR-платежі через додаток Privat24. Тепер завдяки зручним платежам рівняни зможуть долучитись до підтримки спорту та розвитку юнацького баскетолу області.

Як повідомили у ПриватБанку, смартфони стали невід’ємним атрибутом сучасної людини – лише Privat24 користуються понад 7 млн українців. Тому банк, підтримуючи ініціативи Рівненської федерації баскетболу, запропонував рівнянам технологічно, швидко та зручно долучитись до спортивних програм розвитку юнацького баскетболу.

“Ця подія є поєднанням спортивної та бізнесової активності, що в свою чергу знайде своє відображення у підтримці людьми, які хочуть розвивати рівненський спорт, і баскетбол зокрема, а відтак ПриватБанк, як лідер на ринку інноваційних банківських послуг, допоміг нам започаткувати таку ініціативу під символічною назвою – “Закинь у кошик”. Кошти, які ми отримаємо завдяки цій технології, будуть спрямовані на купівлю спортивного інвентарю – м’ячі, форма та інше, адже юним баскетболістам цього не вистачає в першу чергу. Це буде переконливим прикладом для бізнес-структур та просто небайдужих людей підтримати молодь, адже ми бачимо у ній своє майбутнє”, – запевнив голова Рівненської обласної федерації баскетболу Олександр Процюк.

Слід зазначити, що рівняни користуються безготівковим розрахунком за допомогою QR-коду у багатьох закладах міста. Цією функцією можна користуватись при оплаті комунальних платежів, в дитячих садочках, оплаті послуг навчання та проживання в гуртожитку вузів міста та багатьох інших закладах. Причиною для гордості для рівнян є запровадження інноваційних платежів для Рівненського зоопарку. Тут вперше в Україні реалізовано можливість сплати благодійних платежів за допомогою QR-коду на потреби тварин.

Директор Північно-Західного регіонального управління Юрій Войтенко зазначив: “Дитячий спорт, без сумніву, потребує підтримки з боку держави та бізнесу. Ми – банк, який впроваджує в життя багато різних технологій. І однією з найсучасніших технологій, яку ми продовжуємо активно впроваджувати – це платежі з допомогою OR-коду. Сьогодні на дитячому турнірі “Кубок Юніора” ми робимо перший крок у впровадженні технології QR-коду з метою підвищення уваги до дитячого баскетболу міста Рівне – допоможемо виростити майбутнє покоління чемпіонів. Підтримка дитячого спорту актуальна завжди, адже у спорті виховується вольова особистість, а в дитину слід вкладати не лише емоцію, а й кошти на її всебічний розвиток. Завдяки сучасним технологіям ми можемо спростити процедуру платежів і здійснювати їх через мобільні додатки завдяки QR-коду. Ми зашифрували всі дані про отримувача коштів у коді, й коли ви бажаєте здійснити платіж, то ваш смартфон зчитає код і вам не доведеться вносити всі ці дані. Достатньо обрати суму та натиснути “оплатити””.

Оплата платежів за допомогою QR-коду проходить швидко, просто і виключає помилки в реквізитах. Для цього достатньо завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24, перейти в «Мої платежі» > «Новий платіж» та відсканувати QR-код на квитанції чи плакаті. Ті, у кого ще немає смартфону, можуть здійснити оплату через QR-код у відділеннях ПриватБанку за допомогою планшета співробітника.

, , , , , , , , переглядів: 1 057Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *