Після ангіографії у Рівненській обласній лікарні помер чоловік

Щасливе
26.06.2024  14:00

У Рівненській обласній лікарні сталася трагічна подія – помер чоловік після проведення ангіографії. Відомо, що минулої п’ятниці йому провели обстеження, під час якого у пацієнта стався інсульт. Медики кілька днів боролися за його життя, проте врятувати його не вдалося.

Керівник обласного департаменту охорони здоров’я Олег Вівсянник повідомив Радіо Трек, що під час обстеження у пацієнта сталася раптова зупинка дихання. Це, ймовірно, спричинило важкі ускладнення та подальшу смерть.

Наразі у медзакладі триває внутрішнє службове розслідування, щоб з’ясувати всі обставини інциденту. Після завершення внутрішнього розслідування буде проведена додаткова перевірка на рівні департаменту охорони здоров’я.

Що таке ангіографія?

Ангіографія – це метод медичної візуалізації, який використовується для обстеження кровоносних судин. Під час процедури у судини вводиться контрастна речовина, яка робить їх видимими на рентгенівському знімку. Ангіографія застосовується для діагностики та лікування різних захворювань судин, таких як аневризми, стенози та інші порушення кровообігу.

Процедура ангіографії зазвичай вважається безпечною, проте, як і будь-яке медичне втручання, вона може мати ризики та ускладнення. У даному випадку, на жаль, обстеження закінчилося трагічно.

Випадок викликав серйозне занепокоєння серед мешканців Рівненщини, оскільки ангіографія зазвичай не супроводжується такими серйозними ускладненнями. Співчуття рідним та близьким загиблого. Сподіваємося, що розслідування допоможе з’ясувати причини трагедії та запобігти подібним випадкам у майбутньому.

Мистецтво паркування по-рівненськи: фотозвіт

переглядів: 141


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *