Після трагедії у Кемерово рівненські рятувальники б’ють на сполох

Щасливе
29.03.2018  12:03

Управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з рятувальниками ДСНС розпочали відпрацювання на об’єктах з масовим перебуванням людей.

29 березня начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Рівненської міської ради Руслан Демуров та група працівників, спільно із рятувальниками ГУ ДСНС області розпочали відпрацювання документів оперативного реагування на об’єктах з масовим перебуванням людей у місті Рівному. Перевірку розпочато у кіноцентрі «Ера». Подібні заклади, щодо пожежної безпеки та можливого виникнення надзвичайних ситуацій будуть відпрацьовані у повному обсязі.

Разом з тим, згідно плану, також відбудуться відпрацювання у найбільших торгівельно–розважальних закладах міста.

Заходи проводяться за дорученням  Прем’єр-міністра України, який доручив провести масштабні перевірки торговельних центрів України після пожежі в російському місті Кемерово. Про це він повідомив 28 березня під час засідання Уряду“.

“Cьогодні я доручаю ДСНС, іншим службам та місцевій владі провести відповідні перевірки з тим, щоб подібні історії не трапились в жодному українському місті. Торговельні центри, школи і дитячі садки мають бути безпечними”, – повідомив Володимир Гройсман.

, , , , , , переглядів: 1 954


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *