Пізнайте мудрість Стівена Гокінга через цитати

Регіонтехсервіс
Щасливе
14.03.2018  15:23

Пізнайте мудрість Стівена Гокінга через цитати

Всесвітньо відомий фізик Стівен Гокінг  сьогодні, 14 березня 2018 року, помер у віці 76 років, залишивши людству свої думки про устрій Всесвіту.

Чому існує Всесвіт: “Якщо ми знайдемо відповідь на це, то це буде остаточний тріумф людського розуму, бо тоді ми б пізнали розум Божий” – книга “Коротка історія часу”, опублікована 1988 року.

Про релігію та науку: “Існує принципова різниця між релігією, яка ґрунтується на авторитеті, та наукою, яка базується на спостереженні та розумі. Наука переможе, бо вона працює” – інтерв’ю ABC News у 2010 році.

Про Бога: “Немає потреби викликати Бога, щоб запалити запал та запустити Всесвіт” – книга “Великий замисел”, 2010 рік.

Про комерційний успіх: “Я хочу, щоб мої книги продавалися в книжкових крамницях в аеропортах” – інтерв’ю The New York Times у грудні 2004 року.

Про славу: “Недоліком моєї популярності є те, що я не можу їхати в будь-яку точку світу так, щоб мене не впізнали. Мені недостатньо, щоб я носив темні сонцезахисні окуляри та перуку, а візок видає мене” – інтерв’ю ізраїльському телебаченню, грудень 2006 року.

Про недосконалий світ: “Без недосконалості ви чи я не існували б” – програма “У Всесвіті з Стівеном Хокінгом”, Discovery Channel, 2010 рік.

Джерело: http://www.bbc.com/ukrainian/news-43398319?ocid=socialflow_facebook

, , , , , , , переглядів: 813
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *