По Рівному прилетіло….

Щасливе

Про це сьогодні, 21 вересня, повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій КОВАЛЬ.

Рівне. Є прильоти ворожих ракет. Працюють відповідні служб. Деталі – згодом, – написав Віталій Коваль у своєму офіційному Телеграмі.

Політик та мер Рівного Олександр Третяк з 2020 по 2023 рік пізніше прокоментував атаку на Рівне – ворог хоче знову знищити енергетичну систему:

Ракетна атака на Рівне. Ворог готується до знищення енергетичної інфраструктури напередодні опалювального сезону. Таким чином шукає слабкі місця, виснажує ППО. Як і прогнозував раніше, зима буде складною та з багатьма викликами. Повітряна тривога продовжується, ймовірна друга хвиля ракет та БПЛА. Бережіть себе, – написав Третяк.
, Переглядів: 1 003

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *