Подарунок для рівнян за 42 мільйони гривень

Щасливе
10.08.2017  16:02

Шість нових електробусів планують представити в Рівному на День міста, який цьогоріч святкуватимуть 27 серпня. Як повідомив голова бюджетної комісії міськради, депутат Олег Карпяк, на їх придбання із бюджету Рівного виділили 42 мільйони гривень, про це пише КРАПКА.

– Передбачається, що нові елетробуси вийдуть на рейс вже наприкінці серпня. Вони зможуть їздити як на контактній мережі, так і без неї. Окрім того, цьогоріч ще придбаємо шість тролейбусів, які були у використанні для того, аби оновити електронспорт в місті. Всього на ці потреби вже виділи близько 60 мільйонів гривень, – зазначив депутат.

А також додав, що з бюджету й надалі виділятимуть кошти на оновлення тролейбусного парку.

– Нині місто перенасичене маршрутками, проте в “годину пік” це не рятує, і рівнянам доводиться їздити в переповненому громадському транспорті. Тому від бюджетної комісії ми максимально сприятимемо виділенню коштів на придбання нових тролейбусів, електробусів, які дозволять дещо вирішити проблему з переповненим громадським транспортом. Думаю, якщо бюджет міста буде хоча б на рівні цього року, то за 3 – 4 роки в Рівному вдасться вийти на якісний тролейбусний сервіс, – каже він.

Нагадаємо, наразі в Рівному на лініях їздить більше 80 тролейбусів. Їх середній вік становить у межах 27 років.

Джерело: http://krapka.rv.ua/2017/07/23/u-rivnomu-dnya-molodi-predstavlyat-elektrobusy/

, , , , , переглядів: 2 337


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *