Подружжя з Рівненщини “підгодовує” бійців у військовому госпіталі

Щасливе
16.11.2018  12:00

Подружжя з Рівненщини “підгодовує” бійців у військовому госпіталі

Керівництво військово-медичного закладу та його пацієнти дякують Володимиру та Любові Успенським за яблука зірвані їхніми руками із власного саду.

В раціоні військовослужбовців, які перебувають на лікуванні яблука під час прийомів їжі здебільшого у вигляді компотів та сухофруктів, а в цілому вигляді як такі в обмеженій кількості, а тут ідеальні фрукти та ще й на вибір три сорти: «Малинівка», «Сніговий кальвіль» і «Голден делішез». Їстимуть пацієнти ці яблука на кухні, під час прийому їжі, а за бажанням, зможуть брати у відділення, щоб поласувати ними пізніше.

Військовослужбовець служби за контрактом 44 окремої артилерійської бригади Олександр, якого нещодавно прооперували, скуштувавши яблуко не приховує задоволення та дякує небайдужим людям за привезені фрукти.
– Нам це вкрай необхідно, адже відновлювати здоров’я після виконання завдань Операції об’єднаних сил доволі складно й довго. Окрім вітамінів ми отримуємо любов та турботу, які дакають сил та наснаги якнайшвидше стати до строю, щоб продовжити захист Вітчизни, її суверенітету та недоторканості, – наголошує артилерист.

За цей рік це вже четвертий візит подружжя, яке проживає на Рівненщині та опікується хворими. Сьогодні вони привезли яблука, а минулого року для бібліотеки військово-медичного закладу ця родина передала десятки українських книг та журналів, які так потрібні для забезпечення належного дозвілля.

, , , , , переглядів: 868
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *