Подзвонити Герману: заступник мера Рівного запустив “гарячу лінію”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
03.07.2019  09:37

Подзвонити Герману: заступник мера Рівного запустив “гарячу лінію”

Влада міста намагається ставати ближчою до кожного мешканця. Так, нова ініціатива заступника міського голови Рівного, безпосереднього керівника ЦНАПу Віталія Германа – “гаряча лінія”, зателефонувавши на яку ви можете внести свої пропозиції щодо покращення якості обслуговування Центру надання адміністративних послуг та пропозиції проектів для розвитку міста.

Примітно, що Віталій Герман для спілкування зазначив особистий телефон, щоб справді мати відкритий діалог з кожним, хто вирішив до нього звернутися.

  • Я, Віталій Герман – заступник міського голови міста Рівного. Спрямування, координація і контроль роботи Центру? є моїм пріоритетним обов’язком перед жителями міста Рівного.

Одним з найважливіших завдань? у роботі Центру є налагодження повноцінного діалогу? з нашими клієнтами задля створення комфортних умов для отримання адміністративних послуг, забезпечення роботи Центру за принципами відкритості та прозорості,⌛️ оперативності та своєчасності, неупередженості та справедливості, раціональної мінімізації кількості документів,? що подаються для отримання адміністративних послуг.

Ви завжди можете внести свої пропозиції щодо покращення якості обслуговування звернувшись безпосередньо до мене за телефоном ?067 380 11 69.

Рідне місто починається з тебе!
Крок за кроком будуємо безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян!??

 

 

 

 

, , , , переглядів: 631Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *