“Поклали великий … на героїв”, – рівняни обурені встановленим пам’ятником

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
07.08.2019  08:00

“Поклали великий … на героїв”, – рівняни обурені встановленим пам’ятником

Не встигли у Здолбунові встановити пам’ятник вшанування героїв, як він відразу ж викликав обурення усім містян та користувачів соціальних мереж.

Люди переконані, що це абсолютно не те зображення, скульптура, яка мала б вшановувати тих, хто ціною свого життя захищає нашу країну.

Що, це, такЕ, пам’ятник героям чи знущання?!
Подивився наживо на цей витвір, на фото цЕ краще виглядає. Запитував людей які проходили біля цього витвору, що це таке? Відповідь була одна! Думаю Ви здогадуєтесь як назвали цЕ. Одна людина взагалі сказала, що це – не пам’ятник героям, а поклали великий … на героїв! Мало того, виготовили цей витвір не якісно, купа дефектів! При встановленні цОьго пошкодили бруківку! Виявляється проводився конкурс на цЕ. Є запитання до влади, коли та як проводився конкурс, хто погодив встановити цЕ знущання над загиблими та живими захисниками України? Вважаю потрібно негайно демонтувати цей жах! Хто за, ставимо ++

Серед тих, хто висловлювали свої думки щодо доречності такого пам’ятника не було жодного схвального відгуку. Люди переконані і здивовані, хто міг затвердити такий проект. Інші кажуть, що через непрофесійне виконання місце, яке мало б стати частиною вшанування перетворилося на посміховисько.

, , , , переглядів: 758
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *