Поліцейські разом із волонтерами відвідали сім’ї, які потребують уваги

Щасливе
13.05.2024  09:00

У Демидівській тергромаді Рівненської області відбулося надзвичайно тепла та важлива подія, що вразила серця місцевих мешканців. Поліцейські спільно з волонтерами відвідали десять родин, які опинилися у складних життєвих обставинах, та надали їм підтримку та матеріальну допомогу.

Кожна з десяти сімей отримала від поліцейських та волонтерів коробки із продуктовими наборами, вага кожної з яких становить 20 кілограмів. Окрім цього, сім’ї отримали порцію підтримки та позитивних емоцій, які, безсумнівно, є так само важливими у важкі часи.

Ця благородна ініціатива відбулася завдяки підтримці іноземної компанії, яка надала набори для роздачі. Поліцейський офіцер Марія Довгаюк та ювенальна поліцейська Інна Палаєвська організували та провели роздачу, даруючи сім’ям більше, ніж просто продукти – вони дарували надію та підтримку.

Важливо підкреслити, що серед отримувачів допомоги були не лише сім’ї у складних життєвих обставинах, але й пенсіонери та внутрішньо переміщені особи, які особливо потребують уваги та підтримки суспільства.

Рівненщина: скільки податків сплатили у воєнний час

переглядів: 55


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *