Поліцію Івано-Франківщини тепер очолює рівнянин

Щасливе
12.06.2018  10:00

9 червня Голова Нацполіції України Сергій Князев представив нового начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Ним став рівнянин Володимир Голубош, який досі обіймав посаду заступника начальника головного управління Нацполіції у Хмельницькій області і разом з тим керівника кримінальної поліції.

Володимир Голубош народився 14 червня 1978 року в місті Рівне. У 2003 році здобув вищу освіту в Національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю “Правознавство”.

Розпочав службу в органах внутрішніх справ у липні 1998 року з посади дільничного інспектора міліції групи дільничних інспекторів міліції 1-го відділу міліції Рівненського міського управління Управління МВС України в Рівненській області. До призначення у травні 2009 року начальником управління карного розшуку УМВС України в Черкаській області працював на посаді заступника начальника управління – начальника відділу розкриття злочинів проти особи, боротьби з груповою злочинністю, незаконним обігом зброї та вибухівки управління карного розшуку УМВС України в Рівненській області.

Із червня 2014 року – заступник начальника УМВС України в Рівненській області – начальник кримінальної міліції. З червня 2016 до березня 2017 року очолював Дубенський відділ поліції ГУ Нацполіції в Рівненській області. З листопада 2017 року – заступник начальника управління – керівник кримінальної поліції Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області.

За повідомленням Департаменту комунікації Національної поліції України.

, , , , переглядів: 1 168


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *