Польські експерти, бізнесмени та науковці зібралися у Рівному для написання стратегії міста

Щасливе
19.01.2018  10:15

У головному корпусі Національного університету водного господарства та природокористування зібралися політики, польські експерти та науковці для обговорення розвитку сучасного міста.

фото Рівне вечірнє

В рамках проекту Розробки стратегії розвитку міста Рівного перед присутніми виступив Маріуш Саган (Mariusz Sagan – доктор економічних наук, директор відділу із стратегії та обслуговування інвесторів мерії Любліна ), який надав кейси написання та впровадження стратегії розвитку м.Люблін.

 

Опубліковано Віталієм Германом 18 січня 2018 р.

Серед присутніх на обговоренні – народний депутат і бізнесмен Сергій Тарута. Він презентував своє бачення розвитку України до 2030 року. Він наголошує, що потрібно бачити вектор, до якого прагнути, мати стратегію. Адже це саме і є запорукою збалансованого розвитку. 

Опубліковано Віталієм Германом 18 січня 2018 р.

  • В рамках реалізації проекту Розроблення стратегії розвитку міста Рівного, за дорученням міського голови 18 січня 2018 року відбулося декілька дуже важливих робочих зустрічей щодо розроблення та впровадження стратегії розвитку м.Люблін, – пояснює ініціатор написання стратегії розвитку Рівного, заступник мера Рівного Віталій ГЕРМАН. – Говорили про те, як формувався шлях розвитку м.Люблін та якою є роль органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості в розробці стратегії розвитку міста.
, , , , , , переглядів: 1 431
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *