Польський досвід відкритості міста: Чи досяжна ця висота для Рівного

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
28.08.2017  12:05

Польський досвід відкритості міста: Чи досяжна ця висота для Рівного

Рівнянин Святослав Клічук, запрошує зареєструватися на тренінг в рамках проекту «Відкритий Луцьк, відкрите Рівне». З метою вивчення польського досвіду громадського контролю відкритості та прозорості діяльності міської влади.

Тренінг відбудеться у Луцьку (7 вересня) та Рівному (8 вересня). Обираєте той, яке місто вам ближче.

Під час одноденного тренінгу будуть розглянуті наступні питання:

І. Презентація інструментів, які використовуються у Польщі для забезпечення відкритості та прозорості роботи органів місцевого самоврядування

1. Портал «Відкритий Люблін»

2. Відкриті дані в Гданську та Варшаві

3. Реєстр подань на доступ до публічної інформації

4. Бюлетені публічної інформації

5. Досвід консультацій з громадськістю в розробці стратегії Варшава 2030

6. Геоінформаційний портал

7. Інтернет-перелік дозволів на будівництво.

ІІ. Також група проаналізує варіанти можливостей та інструментів, які можна використати для реалізації в Луцьку/Рівному.

До участі запрошуються громадські активісти, журналісти, депутати та представники місцевої ради (відповідно Луцьку та Рівного), які зацікавлені працювати над підвищенням відкритості та прозорості роботи міської влади свого міста. Кількість місць обмежена, перевага віддаватиметься тим кандидатам, які реально працюють чи планують реалізовувати проекти/заходи у цій сфері.

Потенційні учасники повинні зареєструватися до 18:00 1 вересня у цій формі https://goo.gl/forms/W7plbx6rWc4IIf2T2. Відібрані учасники не пізніше 4 вересня будуть повідомлені про місце та час тренінгу.

Тренери:

  • Кшиштоф Якубовський, експерт в сфері громадського бюджету, керівник watch-dog громадської організації «Фундація вольності» (Люблін), керівник проекту «Відкритий Луцьк. Відкрите Рівне», керівник проекту «Порядок денний Любліна» (2010), член Ради діяльності для суспільного блага Любліна (2014-2016).
  • Кшиштоф Ковалік, експерт з доступу до публічної інформації, зокрема щодо моніторингу витрат публічних фінансів, член ГО «Фундація Вольності», «Велосипедне порозуміння», за фахом будівельник, спеціалізація – дороги та мости. З 2016 року член Ради член Ради діяльності для суспільного блага Любліна.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzujdq8Z9nw3zT1ODDJe9yajaNFw5AWnt8Rjn3hNDqupAfxg/viewform

, , , , переглядів: 935Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *