Понад 300 смітєзвалищ знайшли у Рівненських та Волинських лісах після зими

Щасливе

Протягом останніх двох тижнів працівники лісової охорони на Рівненщині та Волині активно обстежували лісові масиви, які найчастіше стають жертвами засмічення.

Під час обстежень вони виявили 302 сміттєзвалища, розташованих безпосередньо в держлісфонді або поруч з ним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівне: дітям з інвалідністю компенсовують вартість занять з плавання

Наразі тривають роботи з ліквідації та облагородження сміттєзвалищ, які отримали санкції. Керівники філій Поліського лісового офісу ДП “Ліси України” вже провели зустрічі з громадами, під час яких обговорювалися питання ліквідації сміттєзвалищ.

Зазначимо, що працівники лісової охорони вкотре наголошують, що за викидання сміття у лісових масивах або ж поруч з ними, загрожує штрафи.

Переглядів: 303

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *