Понад чотири сотні номерних знаків знаходиться на платному зберіганні у сервісних центрах МВС Рівненщини

Щасливе
04.03.2024  18:00

Однією з популярних послуг сервісних центрів МВС є відповідальне зберігання номерних знаків. Це актуально для тих водіїв, які хочуть перезакріпити улюблені номерні знаки у подальшому за своїм наступним транспортним засобом. Наразі у сервісних центрах МВС в Рівненській області залишено на платному зберіганні 443 номерних знаків.

«Відповідальне зберігання номерних знаків — це зручна послуга для тих, хто хоче перезакріпити свої номерні знаки після, наприклад, продажу авто, на інший транспортний засіб. Їх можна залишати для подальшого закріплення за іншим своїм транспортним засобом або автівкою іншого з подружжя, дочки, сина, батьків. Послуга надається територіальними сервісними центрами МВС. Під час перереєстрації транспортного засобу. Для цього варто повідомити адміністратора сервісного центру МВС, що хочете зберегти номерний знак державної реєстрації», – розповів керівник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області Віктор Залюбовський.

Якщо власник транспортного засобу бажає продовжити термін зберігання номерних знаків, йому необхідно подати квитанцію про оплату послуги в територіальний сервісний центр МВС офлайн (при цьому талон попереднього запису брати не потрібно) або замовити послугу продовження онлайн через Електронний кабінет водія https://e-driver.mvs.gov.ua.

Зауважимо, що передача номерних знаків, які знаходяться на відповідальному зберіганні, до інших територіальних сервісних центрів МВС не передбачено законодавством.

Вартість платного зберігання 10,80 грн за одну добу (з урахуванням ПДВ). Термін такого зберігання визначає особа, яка замовляє послугу. Оплата за продовження зберігання має відбутися не пізніше закінчення строку зберігання номерного знаку.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

переглядів: 57


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *