Пошкоджену росіянами школу на Рівненщині відремонтували

Щасливе
02.03.2024  14:00

Після пошкодження, зазнаного російськими атаками, школу на Рівненщині відновили за кошти Євросоюзу. В рамках проєкту “EU4UASchools: Build Back Better” було відбудовано Великожолудський ліцей.

На Рівненщині громада забезпечила укриття для 300 школярів

Нагадаємо, у перші дні агресії, заклад зазнав серйозних пошкоджень. 27 лютого 2022 року, внаслідок вибухової хвилі, пошкоджено три поверхи школи – було вибито понад сотню вікон та дверей, зруйновано горище, спортивну та актову зали. Заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська повідомила, що з серпня 2023 року ліцей почали відбудовувати за підтримки міжнародних партнерів. Заклад – один із понад півсотні шкіл, де проводилися ремонти у рамках проєкту “EU4UA Schools: Build Back Better”, який реалізується за сприяння ПРООН та фінансується Євросоюзом.

“Цей проєкт є прикладом співпраці між ПРООН, ЄС та місцевою владою для створення безпечних умов для навчання,” – зауважує Людмила Шатковська. – Бюджет склав 11,5 млн грн. Область також долучилася до відбудови – початкові роботи були виконані саме за кошти регіону. Зокрема, на виготовлення проєктно-кошторисної документації та заміну вікон з обласного бюджету спрямували 1,5 млн грн, ще 500 тисяч – з місцевої скарбниці”. У рамках проєкту встановили 32 двері та 17 вікон, відремонтували навчальні класи та повністю замінили покрівлю. Також оновили водостічну та вентиляційну системи.

переглядів: 60


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *