Працівники «Міськсвітла» реконструювали мережу зовнішнього освітлення

Щасливе
Робоча бригада КП “Міськсвітло” закінчила реконструкцію мережі зовнішнього освітлення на об’єкті за адресою вул.Вересая, 10.
Також 7 лютого працівники КП “Міськсвітло” Рівне усунули пошкодження в центральній частині міста та провели поточний ремонт на вулиці Буковинський, зокрема, замінили попередній кабель на новий.
, , , , Переглядів: 816

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *