Працюють в дві зміни: Герман показав нічну дезінфекцію у Рівному

Щасливе
20.03.2020  08:28

У Рівному тривають проведення профілактичних засобів, щоб уникнути поширення коронавірусу. Так, вже традиційними заходами у місті стали проведення дезінфекцій зупинок громадського транспорту. Роботи проводяться Рівненським шляхово-експлуатаційним управлінням.

Заступник міського голови Рівного Віталій Герман показав, як відбувається нічна дезінфекція у місті.

  • Роботи виконуються у дві зміни: денна з 11 до 19 години, нічна з 23 по 7 годину. Для виконання цих видів робіт застосовується дезінфікуючий засіб з вмістом гіпохлориту натрію 0,1 відсотка до загального об’єму рідини, – говорить Віталій ГЕРМАН.  – Зупинки громадського транспорту, які розташовані на вулицях: Київській, Соборній, Чорновола, Відінській, Грушевського, оброблятимуться спеціальним дезінфікуючим засобом двічі на одну добу, решта один раз.

Опубліковано Віталієм Германом Четвер, 19 березня 2020 р.

 

 

На виконання рішення Комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Рівного від 16 березня 2020 року, Рівненським шляхово-експлуатаційним управлінням проводяться роботи з дезінфекції зупинок громадського транспорту. Роботи виконуються у дві зміни: денна з 11 до 19 години, нічна з 23 по 7 годину. Для виконання цих видів робіт застосовується дезінфікуючий засіб з вмістом гіпохлориту натрію 0,1 відсотка до загального об’єму рідини.Зупинки громадського транспорту, які розташовані на вулицях: Київській, Соборній, Чорновола, Відінській, Грушевського, оброблятимуться спеціальним дезінфікуючим засобом двічі на одну добу, решта один раз.

Опубліковано Віталієм Германом Четвер, 19 березня 2020 р.

, , , , переглядів: 574Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *