Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Анатолій Таранець

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
10.08.2017  11:02

Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Анатолій Таранець

НАСТУПНИЙ ПРЕТЕНДЕНТ – ТАРАНЕЦЬ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

“Знайти кваліфікованого ветеринара в Рівному – це справжнісінький квест. І всі, хто має домашнього улюбленця знають, що прийом і лікування у ветеринара завжди влітає в добрячу копійку. Однак, це все не про Анатолія Миколайовича! Це людина, яка дійсно працює на своєму місці, яка любить тварин, вміє знайти з ними спільну мову, підібрати оптимальний варіант лікування і, чи найголовніший аспект, заощадить Ваші гроші.
Цей лікар ніколи не візьме зайвої копійки, що серед ветеринарів надзвичайна рідкість, він НЕ бере гроші за прийом, господарям тваринки потрібно сплатити лише за медикаменти. Як на мене це унікальна людина, ветеринар з великої букви, який достойний поваги та пошани. Всі рівняни, які зверталися до Анатолія Миколайовича підтвердять, що він знає і любить свою роботу, постійно розвивається у професійному плані і дійсно несе людям та домашнім улюбленцям добро та здоров’я.
У моїх словах можна переконатися, коли зайдете в його маленьку «клініку» на вул. Ніла Хасевича, 4. Це маленьке, холодне, напівпідвальне приміщення, без ремонту, але з неймовірною атмосферою добра та надії. Завдяки цій людині було врятовано не одну тварину, і тим самим ощасливлено не одну родину! Але при всіх його заслугах, Анатолій Миколайович ходить зі звичайним поліетиленовим пакетом на роботу і вражає своєю скромністю та добротою”, – пише вдячна клієнтка про пана Анатолія.

Партнери проекту

переглядів: 1 584Кількість коментарів: 2
  1. Приєднуюсь до сказаного
    Аналолій Миколайович-людина з великим серцем, заслуговує на визнання.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *