Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Андрій Хотенко

Щасливе
12.08.2017  10:01

Список претендентів

НАСТУПНИЙ ПРЕТЕНДЕНТ – АНДРІЙ ХОТЕНКО

Андрій Хотенко – відомий громадський діяч, успішний підприємець, волонтер та  керівник ГО «Портал». Навчався у Рівненському державному гуманітарному університеті та Харківському національному університеті внутрішніх справ. Здобув дві вищі освіти – eкономічну та юридичну. Впродовж довгого часу обіймав посади на державній службі. Досконало знає історію рідного міста. Проводить соціальні екскурсії для школярів міста Рівне та дітей зі Сходу країни.

Опікується соціальними та благодійними проектами. Активно займається волонтерською діяльністю у зоні АТО, допомагає бійцям,         пораненим унаслідок бойових дій. На добровільних засадах займався аеророзвідкою. За його сприяння було розроблено та надруковано 5 навчальних методичних посібників з  інформацією щодо ведення бойових дій. Ці посібники безкоштовно розповсюджувалися серед військових. Проводить уроки патріотичного виховання у школах та дитячих будинках. Крім цього, займається оздоровленням дітей, які мешкають у зоні АТО. Саме завдяки його зусиллям для них був організований відпочинок у дитячому санаторії «Електронік – Рівне».

Нагороджений відзнакою Міжнародної поліцейської асоціації «Інтерпол» нагородними знаками «За мужність і професіоналізм» за активну участь у розслідуванні міжнародних фінансових афер. Започаткував проект «Rivne startup club» та «RivneOpenRada» (Відкрита рада Рівного). Успішний ресторатор, справжній поціновувач української кухні. Народився у місті Рівне та проживає тут впродовж усього життя. Одружений, виховує доньку та сина.

Опубліковано Andrey Khotenko 4 жовтня 2016 р.

Партнери проекту

, , , , переглядів: 2 288
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *