Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Ігор Пасічник

Щасливе
02.08.2017  12:00

Ми продовжуємо знайомити вас з тими, кого мешканці Рівного та області вважають гідними носити високе звання “Успішні рівняни”.

Список претендентів

ДРУГИЙ КАНДИДАТ – ІГОР ПАСІЧНИК

Не буде перебільшенням сказати: Острозька академія – це Ігор Пасічник, а Ігор Пасічник – це Острозька академія. Від часу відродження першого університету Східної Європи в 1994 році саме Ігор Демидович упевнено стоїть біля штурвалу цієї колиски української еліти, відновленої перлини освіти і науки Рівненщини та України в цілому.

Своєю успішною діяльністю Острозька академія формує нову якість вищої освіти в Україні, переконливо доводячи, що і в нинішніх непростих умовах становлення української державності цілком можливо і реально готувати справжню національну еліту в стінах некорумпованого вишу, на основі національних і духовних традицій українського народу, з урахуванням передового європейського та світового досвіду.

Ігор Пасічник любить повторювати “настав час випускників Острозької академії” – випускники академії один за одним приходять на високі посади у державній службі і в бізнесі, створюють амбітні проекти і реалізовують успішні задуми в найрізноманітніших сферах життя. Адже в стінах Острозької академії вони отримують не лише блискучу освіту, а й надзвичайно важливий життєвий досвід, який допомагає впевнено адаптовуватись до мінливих навколишніх реалій і одна за одною успішно долати життєві вершини.

Якщо запитати студентів Національного університету “Острозька академія”, кого вони вважають гідним наслідування та захоплення, відповідь переважної більшості молодих людей буде очевидною — ректора університету Ігоря Пасічника. І справді, відомий науковець, мудрий управлінець, а насамперед — яскрава особистість — чим не приклад для наслідування. 

Опубліковано Ігором Пасічником 30 травня 2016 р.

Партнери проекту

 

, , , , , переглядів: 2 926
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *