Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Микола Ніколайчук

Щасливе
28.08.2017  11:02

Ми продовжуємо вас знайомити з тими, кого мешканці Рівного та області вважають гідними носити високе звання  “Успішні рівняни”.

Список претендентів

НАСТУПНИЙ ПРЕТЕНДЕНТ –МИКОЛА НІКОЛАЙЧУК

Опубліковано Миколою Ніколайчуком 13 грудня 2015 р.

Він – наймолодший серед керівників у сфері комунального господарства Рівного. Йому не байдужа доля і комфорт тих, за кого він відповідає. Турботливий сім’янин, успішний керівник та відповідальний фахівець. Все це про Миколу Ніколайчука, директора управляючої компанії «Рівне Дім Сервіс», якого рівняни та мешканці області не випадково назвали претендентом на звання «Успішні рівняни.

Миколі Віталійовичу в 24 роки довірили аварійне обслуговування внутрішньобудинкові мережі практично всіх будинків у місті. Він не побоявся взяти на обслуговування близько 1000 будинків, а також парк «Хімік». Це є підтвердженням того, що команд на чолі з Миколою Ніколайчуком не боїться роботи. А як підтвердження парк «Хімік», який з безгосподарного парку перетворився на окрасу міста Рівне. На місці непримітного парку, який був переповнений сміттям, заріс бур’янами та не мав жодної цілої лавочки, з’явилося улюблене місце рівнян та гостей міста. Тепер тут гуляють цілими родинами, бавляться з дітками, а ввечері проводять романтичні побачення.

Завжди відкритий до порад, відповідальний, працьовитий він хоче змінити ставлення людей до сфери житлово-комунального господарства. Саме тому активно працює над створенням нової стратегії розвитку житлово-комунального господарства нашого міста у складі ініціативної групи з формування та розробки стратегії розвитку Рівного. Микола Ніколайчук обрав для себе напрямок житлово-комунального господарства, адже має конкретне новітнє бачення у цій сфері.

– Введіть у пошук в інтернеті фразу «житлово-комунальне господарство». Позитивних картинок не побачите: бардак, нероби, п’яниці… Що з цим робити? Цей стереотип у свідомості людей потрібно замінити, і повірте: в мене вистачить сили і бажання змінити думку і ставлення передусім заради трудівників, які і вдень, і в ночі виходять на роботу: хто в підвали ладити комунікації, хто – прибирати подвір’я багатоповерхівок, хто – ладити дороги. Ці люди працюють заради комфорту і спокою мешканців нашого міста, – переконаний директор управляючої компанії «Рівне Дім Сервіс».

Партнери проекту

, , , , , переглядів: 2 799Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *