Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Мурад Гусейнов

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
19.09.2017  14:00

Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Мурад Гусейнов

Ми продовжуємо вас знайомити з тими, кого мешканці Рівного та області вважають гідними носити високе звання  “Успішні рівняни”.

Список претендентів

НАСТУПНИЙ ПРЕТЕНДЕНТ – МУРАД ГУСЕЙНОВ

Цей талановитий і творчий хлопець один з небагатьох, який увесь свій вільний час витрачає на розвиток. Для нього не існує «не можу» та «не хочу».
Мурад Гусейнов, 12 років, випускник Школи моделей та модель агентства ARTmodels®. Талановитий, з особливим шармом та невтомною жагою до нових творчих злетів. Списку його здобутків може позаздрити кожен. Отже, Мурад Гусейнов володар титулу ПРИНЦ КРАЇНИ Національного конкурсу краси і талантів «Принц та Принцеса країни 2013» (Полтава); Володар титулу ГРАН-ПРІ Міжнародного конкурсу-казки «Різдвяний янгол 2013» (Івано-Франківськ); переможець у номінації ГРАН-ПРІ Міжнародного конкурсу моделей «TOP MODEL INT.» (Харків); переможець проекту «Міні-містер Найстильніший Українець» (Житомир); переможець, а також володар спеціальної номінації «Глядацька симпатія» ІІ та переможець ІІІ Конкурсу талантів ARTmodels®; учасник Всеукраїнського патріотичного проекту «Діти за майбутнє країни» (Київ); учасник дитячого талант-шоу «Маленькі гіганти», що транслювалося на телеканалі 1+1.
Партнери проекту
, , , переглядів: 1 378


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *