Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Ніна Ніколаєва

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
18.08.2017  16:03

Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Ніна Ніколаєва

Ми продовжуємо вас знайомити з тими, кого мешканці Рівного та області вважають гідними носити високе звання  “Успішні рівняни”.

Список претендентів

НАСТУПНИЙ ПРЕТЕНДЕНТ – НІНА НІКОЛАЄВА

Ніна Ніколаєва – частина креативної команди ARTmodels®. Ії успіхи надихають багатьох дітей Школи ARTmodels® і не лише дітей. Ніна Ніколаєва молода сучасна актриса, якою мають пишатися на лише компанія ARTmodels®, рівненський театр а й місто Рівне вцілому.

Опубліковано Ніною Ніколаєвою 3 липня 2017 р.

 

Ніна Ніколаєва, педагог Школи ARTmodels®, актриса Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру. Надзвичайно талановита і харизматична. Її ролі завжди яскраві та різнобічні. А образ кожної її героїні глибоко переосмислений та наповнений особливою енергетикою. Ніна Ніколаєва танцює в багатьох виставах театру нарівні з балетом. Недарма у книзі про історію рівненського театру під фото її правдиво-помилково охрестили артисткою балету. Особливо трепетно рівненські глядачі сприймають Ніну Ніколаєву у ролі Старуні – «Останній строк» В. Распутіна. Це одна з найважчих та найглибших її ролей. На Всеукраїнському театральному фестивалі «Перлини сезону» у Івано-Франківську за створення образу Старуні артистка отримала спеціальний приз журі. На фестивалі «Біла вежа-2014» у м. Брест, Білорусія ця роль принесла Ніні перемогу у номінації «Краща жіноча роль». Ніна Ніколаєва – володарка Премії IX Всеукраїнського конкурсу виконавців художнього слова ім. Лесі Українки. Актриса має досвід зйомок у кіно. У її кінодоробку ролі у короткометражках, у кінострічці «Гетьман» та роль Поліни в україномовному серіалі «Черговий лікар». В Школі ARTmodels® Ніна Ніклаєва розкрила ще один свій талант – вміння працювати з дітьми.

 

 

Партнери проекту

, , , , , переглядів: 2 614Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *