Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Оксана Ігас

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
19.08.2017  11:00

Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Оксана Ігас

Ми продовжуємо вас знайомити з тими, кого мешканці Рівного та області вважають гідними носити високе звання  “Успішні рівняни”.

Список претендентів

НАСТУПНИЙ ПРЕТЕНДЕНТ – ОКСАНА ІГАС

Як добре, що у Неї тепер є Її свято. Ми ж разом завжди. Бо любов ця у серці кожної моєї клітини. По замовчуванню. З самого дитинства!!! P.S. Треба терміново знайти свою найпершеньку.#моявишиванка

Опубліковано Oksana Ihas 18 травня 2017 р.

 

Оксана Ігас відома у Рівному як засновниця та керівник успішної компанії «ARTmodels». Вона є організатором та режисером багатьох популярних заходів на Рівненщині, таких, як Фестиваль краси і талантів «Перлинка Рівного», Конкурсу краси «Перлина Рівного», сезонних модних показів «FASHION TIME», благодійних вечорів на честь презентації глянцевого журналу «АLSM».

Оксану Ігас знають як організатора заходів, що розкривають історичне минуле, зокрема, з нагоди 360-річчя Берестецької битви, 450-річчя із Дня написання Пересопницького Євангелія та тематичні композиції до 9 травня на Пагорбі Слави. Втім, Оксана Ігас не лише спеціалізується на культурних заходах. Разом із командою ARTmodels® вона організувала не один спортивний захід. Бокс, чемпіонат світу з Міжнародних шахів серед жінок, художня гімнастика, футбол. А у 2015 році у її творчому житті з’явився професійний футбол. За два роки роботи в НК «Верес» її назвали душею відродженого у Рівному Народного Клубу.

Передматчеві церемонії відкриття усіх домашніх матчів клубу, які організовувала Оксана Ігас, стали частиною великого свята футболу у Рівному. Їй вдалося привчити глядача приходити саме на передматчеві церемонії. І саме через них дехто полюбив футбол як такий. Нинішній рік для Оксани Ігас як для режисера та організатора дуже плідний і насичений. Вона разом з командою ARTmodels® провела шестиденний марафон заходів 15 Ювілейного сезону «FASHION TIME». Серед них найбільший ажіотаж справили «Староволинські вечорниці», які стали резонансним культурним заходом, аналогів якого у Рівному немає. Це був вечір-показ колекції автентичного українського одягу, який відтворює наш земляк з Радивилівщини дослідник Володимир Дзьобак. Колекцію демонстрували відомі рівнянки – актриси, співачки, дружини футболістів НК «Верес». Потім ця колекція була продемонстрована на головному подіумі «FASHION TIME». «Строволинські вечорниці» надихнули Володимира Дзьобака на створення нового свята Дня традиційного костюму, що буде започатковано саме у нашому місті. Втілити свою ідею він довірив Оксані Ігас.

Відтак, вже 3 вересня рівняни побачать свято, яке народилося зі співпраці ГО «Центр дослідження і відродження Волині» та компанії ARTmodels®. А 31 серпня компанії ARTmodels® виповнюється 8 років. І вона йде в новий сезон зі сміливими і креативними новинками.

Партнери проекту

, , , , переглядів: 1 745Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *