Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Олександр Харват

Регіонтехсервіс
Щасливе
30.08.2017  12:00

Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Олександр Харват

Ми продовжуємо вас знайомити з тими, кого мешканці Рівного та області вважають гідними носити високе звання  “Успішні рівняни”.

Список претендентів

НАСТУПНИЙ ПРЕТЕНДЕНТ – ОЛЕКСАНДР ХАРВАТ

Рівненський фотохудожник

Олександр Харват почав фотографувати з восьми років, але професійно почав займатися фотомистецтвом з кінця 90-х років. Нині він є членом Національної Спілки фотохудожників України, Національної Спілки журналістів України, Національної Спілки краєзнавців України, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва, Посол Миру. Учасник та дипломант понад 200 національних і міжнародних фотовиставок у різних країнах світу.

У Рівному Олександр Харват відомий ще й як автор проектів та видавець альбомів “Рівненський край”, “Фестиваль на Покрову, 2006-2013”, “Культурна спадщина Рівненського краю”, “150 святинь Великої Волині”, “Пересопниця. Батьківщина української Першокниги”. Олександр Харват – організатор Салону художньої фотографії “Фотовернісаж на Покрову”, в якому цьогоріч взяли участь 120 фотографів, як професіоналів, так і аматорів, з України та з-за кордону.

А школа фотографії Олександра Харвата допомагає тим, хто хоче дізнатися більше про фотомистецтво та про те, як правильно користуватися фотоапаратом…

Опубліковано Alex Kharvat 13 квітня 2017 р.

Партнери проекту

, , , , , , , , , переглядів: 1 667
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *