Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Олена Бобровська

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
06.09.2017  12:00

Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Олена Бобровська

 

Ми продовжуємо вас знайомити з тими, кого мешканці Рівного та області вважають гідними носити високе звання  “Успішні рівняни”.

Список претендентів

НАСТУПНИЙ ПРЕТЕНДЕНТ – ОЛЕНА БОБРОВСЬКА

 

Опубліковано Olena Bobrovska 20 квітня 2017 р.

Соціально-активна молода мама 2-ох хлопчиків, юрист, брала участь в попередніх виборах і набрала хороший рейтинг, що свідчить про те, що люди її підтримують. Попередньо вона добилась у місцевої влади, щоб встановили у дворі загорожу, оскільки діти наражалися на небезпеку граючи у футбол поряд з вуличною магістраллю відкрито.

Це мега-активна, цілеспрямована, виважена, відповідальна, доброзичлива, оптимістична, щедра, добродушна, щира жінка, яка є активісткою та ініціатором відбудови недобуду ДНЗ на Північному, котрий міський голова мав намір продати, попри катастрофічну недостачу місць для дошкільнят у Рівному (більше 5000 діток згідно офіційної статистики по результатах тимчасової депутатської комісії).

Саме через її активність і підняття питання нестачі місць в ДНЗ, депутати долучились до вирішення цієї проблеми з місцями, як результат після тимчасової комісії планують відновити ще 2 ДНЗ в місті. Це жінка, котра з грудня місяця оббиває пороги чиновників, пробиває міцну стіну бюрократії заради кращого майбутнього для наших дітей.

Партнери проекту

, , , переглядів: 1 141


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *