Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Олена Хотенко

Щасливе
01.08.2017  12:23

Ми розпочинаємо знайомити вас з тими, кого мешканці Рівного та області вважають гідними носити високе звання “Успішні рівняни”.

Список претендентів

ПЕРШИЙ КАНДИДАТ – ОЛЕНА ХОТЕНКО

Олена Хотенко – Голова ради ГО «Інститут податкових реформ», фахівець з лібералізації податкового законодавства України та захисту прав малого і середнього бізнесу. Відома жителька Рівного, майже 30 років  мешкає у нашому місті. Пройшла тернистий шлях  від інженера-технолога до знаного  столичного експерта.

Про те, що знають всі

Олена Хотенко всім відома своїми вагомими професійними досягненнями в сфері фінансових розслідувань на державній службі. Підготувала законопроекти щодо податкового радника, входить до складу Конституційних рад Комітету Верховної ради України, Міністерства фінансів України та «електронного урядування». Окрім того, разом з Андрієм Куликовим та Громадським радіо виступила ініціатором національної премії «MEDIA etc.» для фахових медійників. Вона активно допомагає розвиватися Рівному, впроваджуючи креативні проекти. Саме завдяки їй щороку у місті на Майдані Незалежності проходить загальновідомий національний фестиваль українських короткометражок  «Відкрита ніч».

Про те, що не знає ніхто.   

Лише близьким та колегам відомо, що Олена особисто відзначена міжнародною асоціацією Інтерпол нагородними знаками «За мужність і професіоналізм» за участь в успішному розслідуванні міжнародних фінансових афер, які вимірювалися у мільйонах доларів США. Та про небайдуже ставлення Олени до дітей, які позбавлені батьківського піклування. Разом з чоловіком та власним сином вона опікується благодійним проектом на підтримку дітей-сиріт на Рівненщині «Сонечко в долоньках». Окрім фінансової допомоги, Олена особисто на авторських майстер-класах навчає дітей фінансовій грамотності. Є керівником благодійного проекту, завдяки якому було відремонтовано Рівненьский будинок Малютки.

Про те, що скоро буде.

Олена виступила ініціатором інноваційних проектів для розвитку Рівного, і вже досить скоро у нашому місті з’являться нові креативні речі, про які ще ніхто не здогадується.

Опубліковано Оленою Хотенко 29 травня 2017 р.

Партнери проекту

, , , , переглядів: 6 616


На правах реклами


Кількість коментарів: 8
  1. Цікава інформація. Читала про діяльність Олени і раніше, але дізналась чимало нового з цієї статті.

  2. Гарний проект! Підтримую Хотенко!

  3. Супер, бажаю їй перемоги!

  4. Свого часу доводилось перетинатись з О. Хотенко по роботі. Залишились приємні враження!

  5. З інтересом прочитала матеріал про цю жінку. Достойна кандидатура для рейтингу видатних рівнян.

  6. Пані Ольга, достойний кандидат. Успіхів.

  7. Побільше таких людей на Рівненщині. Як можна зв’язатися з пані Оленою? Маю кілька задумів/проектів, хочу попросити допомогти з реалізацією.

  8. Приєднуюсь до позитивних відгуків про Хотенко, хай увійде до переліку достойних земляків.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *