Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Ольга Боровець

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
22.08.2017  09:00

Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Ольга Боровець

Ми продовжуємо вас знайомити з тими, кого мешканці Рівного та області вважають гідними носити високе звання  “Успішні рівняни”.

Список претендентів

НАСТУПНИЙ ПРЕТЕНДЕНТ – ОЛЬГА БОРОВЕЦЬ

Показ колекції Весна-Літо від підліткового бренду ПАРА SOLO на ARTmodels®. FASHION TIME 2017 — с Para Solo Rivne

Опубліковано Оксаною Боровец 18 квітня 2017 р.

 

Акторка Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру Дата народження: 24.08.2005 року. 4 роки поспіль (з 7-ми років) навчалась у модельній школі. Призер та переможець численних конкурсів краси та таланту: «Міні-міс Випускниця 2012», «Міні-міс Випускниця 2013», «Перша Віце-міс» на конкурсі «Міні-міс Рівненщина 2014», офіційного титулу «Краща в оригінальному жанрі» на «Міні-міс Україна 2014» та ін. У 2013 році знялась у дитячому кіножурналі “Єралаш”, це відбулося під час участі у Міжнародному творчому фестивалі “PARADISE HOLIDAY” у Греції. У 2014 році почала займатися танцями у Зразковому ансамблі сучасного аматорського танцю «WHY NOT» (м. Рівне), напрямок – hip-hop і contemporary. Має досвід роботи на телебаченні. У 2015 році вона вела рубрику у програмі «Teen Club» на телеканалі «Тоніс», а в 2016 році – програму «Маленькі кухарі» та “Школа майстрів” на телеканалі «Рівне 1». Була телеведучою регіонального талант шоу-проекту «Я – Артист». 3-е місце на «Кубку весни – 2015» на Чемпіонаті України з художньої гімнастики та багато інших перемог. У 2015 році пройшла кастинг на головну роль у виставі «Полліанна» в Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі. На рахунку дівчинки понад 70 спектаклів зіграних на рідній сцені, а також під час гастролей по всій Україні.

Досягнення: У липні 2017 року представляла нашу країну у складі Збірної України на Чемпіонаті Світу з виконавчих видів мистецтв World Championships of Performing Arts – щорічному конкурсі талантів в Голлівуді та виборола срібну нагороду з акторської майстерності в своїй віковій категорії в номінації “Класика”.

, , , , переглядів: 1 646Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *