Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Валерія Ратнікова

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
30.08.2017  11:00

Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Валерія Ратнікова

Ми продовжуємо вас знайомити з тими, кого мешканці Рівного та області вважають гідними носити високе звання  “Успішні рівняни”.

Список претендентів

НАСТУПНИЙ ПРЕТЕНДЕНТ – ВАЛЕРІЯ РАТНІКОВА

9-річна Валерія Ратнікова талановита, харизматична дівчинка, яка має яскраву індивідуальність і впертий характер. До всього, що робить, ставиться по-дорослому серйозно.

Опубліковано Валерією Ратніковою 26 травня 2017 р.

Валерія Ратнікова випускниця Школи моделей ARTmodels® і одна з наймолодших актрис Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру. З 2014 року на рахунку юної актриси майже 90 зіграних вистав. Роль Нінки у виставі «Останній крок» у Валерії перша і поки що єдина, але дівчинка не зупиняється на досягнутому і паралельно відточує свою акторську майстерність у дитячій театральній студії «Сонях». А ще пробує себе у ролі ведучої у відео-щоденниках ARTmodels®. Саме компанія ARTmodels® відкрила таланти дівчинки і дала старт перемогам талановитої красуні. Валерія Ратнікова володарка титулу ГРАН-ПРІ четвертого Обласного фестивалю краси і талантів «Перлинка Рівного»; ІІ віце Найкрасивіша Україночка 2014 року (Житомир); Володарка титулу «Міні-міс Країни» Національного конкурсу краси і талантів «Принц та Принцеса країни 2015» (Полтава); перша віце-міс «Найстильніша Україночка 2015», перше місце у міському конкурсі читців-декламаторів творів Шевченка у 2016 році та друге місце у 2017 році.

 

Партнери проекту

, , , , переглядів: 1 272Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *