Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Василь Рокунь

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
31.08.2017  11:00

Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Василь Рокунь

Ми продовжуємо вас знайомити з тими, кого мешканці Рівного та області вважають гідними носити високе звання  “Успішні рівняни”.

Список претендентів

НАСТУПНИЙ ПРЕТЕНДЕНТ – ВАСИЛЬ РОКУНЬ

Директор ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» Василь Рокунь може пишатися здобутками своєї компанії, адже вона вже 27 років на ринку нерухомості, налічує близько 1000 власників квартир та більше 50 тис кв.м. житла .

Компанія під керівництвом Василя Рокуня успішно функціонує як генеральний підрядник при будівництві шкіл, логістичних центрів, складських та інших приміщень промислового та сільськогосподарського призначення. Усі роботи на об’єктах виконуються згідно графіку та поставлених задач. Будівельна команда завжди готова братися за термінові завдання, не залежно від їхньої складності. У портфелі інвестора-генпідрядника є чимало амбітних проектів, а головне – бездоганна репутація та довіра клієнтів. Цими досягненнями компанія завдячує власним працівникам, які мають високий рівень підготовки для виконання будівельних робіт і вмілого управління. Комплекси «Гетьман Виговський», «Spectrum» – це успіх злагодженої команди будівельників під керівництвом Василя Рокуня.

Опубліковано Василем Рокунем 22 вересня 2015 р.

 

Партнери проекту

, , , , переглядів: 840


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *