Приват24 став народним мобайлбанком

Щасливе
23.04.2018  15:11

Українським користувачам смартфонів найбільше подобається мобільний банк Privat24. За результатами відкритого голосування споживачів за найкращий мобільний додаток у рамках Всеукраїнського конкурсу інтернет-проектів Ukrainian E-Commerce Awards 2018, мобільний додаток ПриватБанку зібрав абсолютну більшість голосів, випередивши номінантів з novaposhta й monobank.

Також за підсумками професійного конкурсу, в якому найкращі рішення для бізнесу визначали члени журі, електронний банк Приват24 визнано найкращим фінансовим продуктом року для Е-commerce.

Цього року заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі інтернет-проектів Ukrainian E-Commerce Awards 2018 подали понад 300 інтернет-проектів, що працюють в Україні. За правилами конкурсу, 30 членів експертного журі – авторитетні діячі українського e-commerce бізнесу, інвестиційних та сервісних компаній – сформували short-листи номінантів для голосування споживачів і голосували за найкращі рішення для бізнесу.

“Галузь електронної комерції в Україні активно росте і розвивається, – говорить організтор конкурсу Артем Рудько, СEO Ukrainian E-commerce Expert. – З минулого року ринок e-commerce виріс на 35%, стало значно більше безготівкових розрахунків. Тут ключовий сектор – фінансовий, і ПриватБанк, як один з основних учасників ринку, серйозно допомагає розвитку цього сектора економіки”.

, , , , , переглядів: 937


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *