ПриватБанк активно кредитує малий бізнес Рівненщини

Щасливе
21.12.2018  11:35

    ПриватБанк продовжує активно фінансувати підприємців та надає найвигідніші умови кредитування на розвиток власної справи. З листопада нинішнього року у ПриватБанку стартував новий вид кредитування «КУБ під заставу», адаптований під потреби малого і середнього бізнесу.

    «Для нас надзвичайно важливим є зворотний зв’язок з нашими клієнтами, – розповідає Ірина Дутко, керівник напрямку кредитування МСБ ПриватБанку. – Працюючи з клієнтами за кредитним програмами “КУБу”, ми неодноразово чули прохання про збільшення суми. Так з’явився «КУБ під заставу», який відрізняється від класичного «КУБу» максимальною сумою кредиту – її збільшено з 1 до 10 млн грн, терміном кредитування до 12 місяців­ та наявністю заставного майна».

    Нагадаємо, що з вересня ставку кредитування для нових кредитів за найпопулярнішою в країні програмою підтримки малого бізнесу «КУБ» («Країна Успішного Бізнесу») знижено з 2% до 1,8% на місяць від початкової суми кредиту.

В четвертому кварталі ПриватБанк на Рівненщині уже профінансував за програмою «КУБ» понад 300 проектів малого бізнесу. Фінансова підтримка розвитку бізнесу в рамках діючих проектів становить близько 90 млн грн, а загальний обсяг фінансування підприємців України становить 6,5 млрд грн.

За даними дослідження банківського ринку у 2018 році, рахунками та іншими послугами ПриватБанку для бізнесу користуються 72,9% українських приватних підприємців. При цьому 66,1% підприємців вважають ПриватБанк своїм основним банком, а 85,7% ПП використовують рахунки ПриватБанку не лише для бізнесу, але й для особистих потреб. Детальна інформація про проект «КУБ» та можливість заповнити заявку для отримання фінансування – за посиланням: https://kub.pb.ua/get-credit/.

, , , , переглядів: 894


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *