ПриватБанк допоможе рівнянам з електронною декларацією про доходи

Регіонтехсервіс
Щасливе
09.02.2018  14:42

ПриватБанк допоможе рівнянам з електронною декларацією про доходи

З 01 січня 2018 року розпочалась кампанія декларування минулорічних доходів громадян, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи, або мають право подати декларації для отримання податкової знижки – повідомляє Головне управління ДФС у Рівненській області.

Згідно з наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859» платник податку може скористатись засобами електронного зв’язку в електронній формі із застосуванням електронного цифрового підпису.

Як повідомили у банку, ПриватБанк готовий надати держслужбовцям сервіс “Електронно-цифровий підпис” (ЕЦП), за допомогою якого можна подати електронну декларацію про доходи. Замовити сертифікат для підписання декларацій з ЕЦП можна в електронному банку Приват24, розділ «Усі послуги» > “Бізнес” > “Замовити, додати сертифікат”.

Також фізичним особам, клієнтам ПриватБанк, надає послугу формування податкових виписок в електронному форматі через Приват24. За допомогою цього сервісу в два кліки можна отримати необхідні для внесення в декларацію виписки про доходи та витрати за рахунками, які відкрито в банку.

“Отримати необхідну інформацію для заповнення декларації можна з дому або офісу, витративши на це кілька хвилин, – розповідає директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Войтенко. – Усі дані передаються в зашифрованому вигляді і не розголошуються. З сервісом “ЕЦП” можна уникнути довгих черг, витрачених нервів і часу, а також відмовитись від паперової тяганини”.

Інформацію для заповнення декларації можна легко знайти в Приват24 – меню “Усі послуги” > “Послуги” > “Створити довідку”.

Електронне декларування починає активно впроваджуватися в Україні. Ця інновація значно полегшує саму процедуру декларування. Як відомо, перший етап декларування стосувався не усіх жителів держави. А тому вже під час початку другої хвилі було визначено значно більше коло декларантів. Тепер під електронне декларування підпадають не тільки різного роду можновладці, а ще й представники сфери освіти, науки, медицини, тощо.

Нещодавно органи статистики поділилися досить цікавою інформацію: у 2018 році щонайменше 800 тисяч державних службовців повинні будуть подати звітність, що має підтвердити легальність їх прибутків. Проконсультуватися щодо декларування мешканці Рівного можуть у Центрі обслуговування платників Державної податкової інспекції міста, що на вулиці Відінській, 8 чи за телефоном 28-08-25. До речі, торік до ДПІ подали декларації про доходи за 2016 рік 3 тисячі мешканців Рівного.

За повідомленням ЗМІ у понеділок, 5 лютого, розпочав свою роботу новий інтерактивний інструмент чат-бот “Держслужбовець Тарас”, покликаний спростити процес заповнення електронних декларацій та зменшити кількість помилок в процесі звітування для суб’єктів декларування. Чат-бот створений на платформі https://pipe.bot/. Проект чат-бот Держслужбовець Тарас реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) та ГО “Центру демократії та верховенства права”. Наразі інструмент реалізовано для таких платформ як Facebook messanger https://www.m.me/D.TarasBot/ , Telegram https://t.me/d_tarasbot та незабаром очікується у Viber.

 

, , , , , , , переглядів: 1 545
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *