ПриватБанк і кіберполіція затримали одеського шахрая-скімера

Щасливе
12.10.2017  14:47

У Києві в ході спецоперації співробітників кіберполіції та ПриватБанку затримано одного з членів групи шахраїв-скімерів, яка займалася встановленням на банкомати скімінгових пристроїв. Як повідомили в службі безпеки банку, вчора були зафіксовані факти установки скімінгових пристроїв на декількох банкоматах ПриватБанку в Одесі.

У результаті проведеної спецоперації шахрая було затримано вже в Києві, де він збирався продовжити свою «діяльність». У затриманого 29-річного жителя Сумської області вилучено 43 підроблені картки. Зараз триває розшук інших членів шахрайської групи.

«Система безпеки операцій в ПриватБанку дозволяє захистити власників карток від шахрайства, навіть якщо картки було скомпрометовано в результаті скімінгу, – говорить керівник служби безпеки ПриватБанку Сергій Болотін. – Протидія кібершахрайству є для нас пріоритетним завданням, і ми будемо домагатися притягнення шахраїв до відповідальності, усім постраждалим від дій скімерів банк відшкодує вкрадені кошти».

Служба безпеки ПриватБанку просить громадян, які володіють інформацією про місцезнаходження осіб, зображених на фото, повідомити про це в банк на номер (056) 716 35 02, (067) 565 12 34, e-mail: dezhurka@pbank.com.ua або будь-яким зручним способом. Анонімність гарантується. За будь-яку інформацію про місцезнаходження шахраїв буде виплачено винагороду в розмірі 50 000 грн.

Як зазначили в банку, на сьогодні більшість банкоматів ПриватБанку оснащено спеціальною системою антискімінгу, що блокує роботу банкомата в разі установки на нього шахрайського обладнання. До кінця 2017 року такою системою буде обладнано всі 7 292 банкомати ПриватБанку. Окрім того, у банку працює антифрод-система, яка розпізнає шахрайські операції з ефективністю понад 94,5%.

, , , , , , , , , , , , переглядів: 1 551


На правах реклами


Один коментар
  1. Если бы вместо тюремного наказания отрезали без наркоза пальцы (количество пальцев за колличество лет заключения. Каждый палец отрезать каждый день, чтобы было время поумать о жизни и о своих ошибках)
    После отрезания. отправлять на 1 год а общественные работы.
    Я думаю что в следующий раз перед преступлением он будет думать стоит ли это не прововое дело ещё отрезанием пальцев на живую.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *