ПриватБанк надихнув київського дизайнера запустити стартап банківських мем-карток

квиток на автобус
Щасливе
20.04.2017  10:49

Київський дизайнер Олександр Джунковський запустив проект memes.cards – це сайт, на якому можна замовити банківську картку з відомим інтернет-мемом на кшталт Почекуна, Карла або спокійного лемура. Як повідомив AIN, натхненником нового сервісу став ПриватБанк, у якого є можливість кастомізувати зовнішній вигляд платіжної картки. Ідея проекту народилася, коли у самого дизайнера закінчився строк дії картки.

Кабмін підготував законопроект про пенсійну реформу

«Нової карткки з кошиком, заповненим продуктами, або золотим квадратиком мені страшенно не хотілося. Тому виникла ідея використати для своєї нової картки образ з мема what do we want. Оскільки я графічний/Web/UI-дизайнер, то в мене вийшла досить яскрава картка. Щойно отримав її, запостив до Instagram. І всі друзі були в захваті», – говорить Олександр.

На сайті вже є невелика добірка прикладів карток з мемами, вона буде доповнюватися. Спеціально появу нових мемів в Інтернеті Олександр не відстежує, обираючи те, що й так доходить до користувачів Facebook або Instagram. На прохання дружини створив єдину «немемну» картку – «Заробила».

В Україні назвали найкращий інтернет-банк країни

Для оформлення такої картки замовнику потрібно залишити своє ім’я, прізвище, телефон, e-mail та адресу доставки на формі сайта. Ці дані потрібні, щоб оформити на нього замовлення після ідентифікації в сервісі ПриватБанку. Якщо замовник не є клієнтом ПриватБанку, з ним зв’язуються та пропонують зареєструватися в Приват24. Готову картку обіцяють підвезти за два тижні.

, , переглядів: 1 677


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *