ПриватБанк навчав пенсіонерів сучасним технологіям

Щасливе
19.01.2018  11:46

ПриватБанк долучився до проекту “Основи комп’ютерної грамотності для пенсіонерів” на базі Рівненської обласної універсальної бібліотеки. Даний проект запроваджений бібліотекою з метою набуття навиків користування сучасними технологіями людьми старшого віку.

“Мені дуже приємно, що ми вчергове мали змогу долучитися до навчання пенсіонерів та на практиці показати, як за допомогою картки ПриватБанку можна зручно користуватись банківськими сервісами, – розповідає керівник напрямку просування соціальних програм ПриватБанку Вікторія Костюшок. – Головна мета зустрічі була – наглядно показати, як на основі Інтернет-банкінгу Приват24 можна спокійно у домашніх умовах здійснити проплати всіх необхідних банківських платежів”.

Під час проведення навчання слухачі з цікавістю ознайомилися з можливістю роботи в Інтернет-банку Приват24. Дізналися правила реєстрації, перевірки наявних коштів на пенсійному рахунку, навчились поповнювати мобільний телефон, оплачувати комунальні платежі, купувати авіа- та залізничні квитки та самостійно оформити депозит, не відвідуючи відділення банку. Учасники навчання зрозуміли, що це економить не лише час, тому що немає необхідності виходити з будинку і стояти в черзі, але також і гроші, оскільки в Приват24 – мінімальні комісії за переказ коштів та оплату платежів.

На цьому співпраця ПриватБанку з Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою не закінчується. Спеціалісти банку і надалі  будуть долучатись до навчальних програм та допомагати пенсіонерам бути в курсі новітніх технологій та можливостей зручного та комфортного користування сучасними банківськими сервісами.

Більше, ніж 80 тисяч пенсіонерів на Рівненщині користуються пенсійними картками ПриватБанку. Картка оформлюється безкоштовно і миттєво, ще й несе в собі цілий ряд можливостей та зручностей. З пенсійною карткою для виплат клієнтам доступна низка пільг. Так, пенсіонери можуть оплатити комунальні послуги з картки без комісій. При розрахунках карткою в торговельних точках і аптеках пенсіонери отримують знижки й бонуси в мережі партнерів банку “Бонус Плюс”. ПриватБанк, як найбільш інноваційний банк України, допомагатиме і надалі людям похилого віку освоювати передові банківські технології. Сьогодні ПриватБанку довіряють нарахування пенсії понад 3 млн клієнтів по всій Україні.

, , , , , , переглядів: 1 095


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *