ПриватБанк не вводитиме комісії при оплаті комуналки пенсійними картами

Регіонтехсервіс
Щасливе
30.06.2017  15:48

ПриватБанк не вводитиме комісії при оплаті комуналки пенсійними картами

ПриватБанк не планує вводити комісію при оплаті комунальних послуг пенсіонерами за допомогою пенсійних карт. Про це повідомив керівник напрямку “Платежі та перекази” ПриватБанку Олексій Путятін. За його словами, для пенсіонерів в банку діє пільговий режим обслуговування, якщо клієнти роблять платежі картами, а не готівкою.

“Нашим клієнтам пенсіонерам не потрібно знімати з пенсійної карти готівку, щоб потім оплатити комунальні квитанції в касі, – говорить Олексій Путятін. – Оплатити квитанції можна пенсійною карткою в будь-якому відділенні ПриватБанку, банкоматі або терміналі самообслуговування. Для пенсіонерів ці платежі як і раніше будуть безкоштовними”.

 Без комісій ПриватБанк приймає платежі на адресу постачальників комунальних послуг, що мають прямі договори з банком щодо компенсації вартості комісії. Сьогодні у банку одна з найбільших в Україні договірних баз з комунальними підприємствами, і більшість комунальних платежів залишаються безкоштовними.

За інформацією ПриватБанку, в касах банку тариф на платежі без прямих договорів з комунальними підприємствами становить 3 грн. При оплаті комуналки в терміналі самообслуговування тариф банку складе 2 грн на всі види платежів, а в Приват24 на комунальні платежі діє єдиний тариф в розмірі 1 грн.

 

, , переглядів: 889
Один коментар
  1. Доброго дня. Я звертаюся по запитаню чому мені не прийшли гроші пенція

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *