ПриватБанк не вводитиме комісії при оплаті комуналки пенсійними картами

Провидиця
Щасливе
30.06.2017  15:48

ПриватБанк не планує вводити комісію при оплаті комунальних послуг пенсіонерами за допомогою пенсійних карт. Про це повідомив керівник напрямку “Платежі та перекази” ПриватБанку Олексій Путятін. За його словами, для пенсіонерів в банку діє пільговий режим обслуговування, якщо клієнти роблять платежі картами, а не готівкою.

“Нашим клієнтам пенсіонерам не потрібно знімати з пенсійної карти готівку, щоб потім оплатити комунальні квитанції в касі, – говорить Олексій Путятін. – Оплатити квитанції можна пенсійною карткою в будь-якому відділенні ПриватБанку, банкоматі або терміналі самообслуговування. Для пенсіонерів ці платежі як і раніше будуть безкоштовними”.

 Без комісій ПриватБанк приймає платежі на адресу постачальників комунальних послуг, що мають прямі договори з банком щодо компенсації вартості комісії. Сьогодні у банку одна з найбільших в Україні договірних баз з комунальними підприємствами, і більшість комунальних платежів залишаються безкоштовними.

За інформацією ПриватБанку, в касах банку тариф на платежі без прямих договорів з комунальними підприємствами становить 3 грн. При оплаті комуналки в терміналі самообслуговування тариф банку складе 2 грн на всі види платежів, а в Приват24 на комунальні платежі діє єдиний тариф в розмірі 1 грн.

 

, , переглядів: 990Один коментар
  1. Доброго дня. Я звертаюся по запитаню чому мені не прийшли гроші пенція

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *