ПриватБанк почав продаж «новорічних» квитків

Щасливе
13.12.2018  12:28

   Із 5 грудня розпочався продаж квитків на дати пізніше 9 грудня з урахуванням нового графіку поїздів на передсвятковий та новорічний період. Додаткову приємність для рівнян зробила  “Укрзалізниця” , яка запускає через Рівненщину три нові потяги. Вже з грудня розпочнуть курсувати потяги за маршрутом “Рівне-Миколаїв”, “Івано-Франківськ-Миколаїв” (через Здолбунів) та “Київ-Солотвино” (через Здолбунів).

   Збільшення ажіотажу на купівлю залізничних квитків – процес сезонний, тому зараз, напередодні новорічних та різдвяних канікул, саме час запланувати поїздку заздалегідь. Для економії часу ПриватБанк пропонує швидкий та простий спосіб обрати необхідний квиток, скориставшись дистанційними онлайн-сервісами.

   “Минулого тижня “Укрзалізниця” відкрила продаж квитків на потяги, що відправляються після 20 грудня та будуть курсувати за новим графіком руху, що прийнятий на 2018-2019 роки, – розповідає керівник напряму “Платежі та перекази” Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Нерук. – Усі наявні квитки на потяги доступні у вільному продажі, але сьогодні потрібно поквапитися, щоб встигнути придбати квитки до свят”.

   Продаж квитків на “новорічні” напрямки стартував в усіх відділеннях, терміналах самообслуговування банку, а також на спеціальному сайті bilet.pb.ua і Приват24. Продаж квитків відкривається за 45 діб до дати відправлення поїзда, електронний квиток з QR-кодом дає право проїзду в поїзді без обміну на “паперовий” квиток. Крім залізничних квитків, ПриватБанк дає можливість швидко та зручно купити квитки на автобус і літак у будь-якому напрямку по Україні та за кордон.

На Рівненщині протягом року завдяки сервісам придбано понад 75 000 квитків, зокрема 6 500 самостійно через Інтернет-банк Приват24. Ще більше про актуальні акції ПриватБанку – на сайті https://privatbank.ua/.

, , , , , переглядів: 865


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *