ПриватБанк почав продаж «новорічних» квитків

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
23.11.2017  10:20

ПриватБанк почав продаж «новорічних» квитків

ПриватБанк відкрив продаж залізничних квитків на найпопулярніші напрямки в період новорічних і різдвяних свят: Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Одеса та Кам’янець-Подільський. Сьогодні у відділеннях ПриватБанку, терміналах самообслуговування, Приват24 і на сайті bilet.pb.ua ще можна купити квитки на період свят і канікул, але кількість вільних місць на популярних туристичних напрямках зменшується з кожним днем.

«Сьогодні у наших клієнтів є можливість вдало спланувати свою святкову подорож, купивши за декілька кліків квиток на поїзд через свій смартфон, комп’ютер або найближчий термінал самообслуговування, – розповідає керівник напряму «Платежі та перекази» Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Нерук. – Усі наявні квитки на потяги доступні у вільному продажі, але сьогодні потрібно поквапитися, щоб встигнути придбати квитки до свят».

Саме для клієнтів ПриватБанку, що придбали квитки на потяг, 15 листопада 2017 розпочалась акція “Смартфонів п’ять вагонів”.Згідно з правилами акції кожен, хто придбає залізничні квитки в будь-якому каналі ПриватБанку з картки Mastercard, візьме участь у розіграші одного зі 100 смартфонів Xiaomi Redmi 4 32GB.  Акція триватиме до 31 грудня 2017 року. Взяти участь в акції зможуть всі клієнти ПриватБанку – власники карток Mastercard. Реєстрація в акції не потрібна. Клієнт автоматично братиме участь в розіграші призів у разі купівлі залізничного квитка у будь-якому каналі ПриватБанку в період акції з будь-якої станції відправлення до будь-якої станції прибуття. Визначення переможців відбуватиметься випадковим чином – щотижня будуть визначатися 20 переможців.

Продаж квитків на «новорічні» напрямки стартував в усіх відділеннях, терміналах самообслуговування банку, а також на спеціальному сайті bilet.pb.ua і Приват24. Продаж квитків відкривається за 45 діб до дати відправлення поїзда, електронний квиток з QR-кодом дає право проїзду в поїзді без обміну на «паперовий» квиток. Крім залізничних квитків, ПриватБанк дає можливість швидко та зручно купити квитки на автобус і літак у будь-якому напрямку по Україні та за кордон.

Усього по Україні через усі канали ПриватБанку тільки у жовтні було продано понад 529 000 залізничних квитків. На Рівненщині протягом року завдяки сервісам придбано понад 61 000 квитків, зокрема 4 500 самостійно через Інтернет-банк Приват24. Ще більше про актуальні акції ПриватБанку – на сайті https://privatbank.ua/ та у соціальній мережі https://www.facebook.com/privatbank/?fref=ts.

, , , , , , , переглядів: 775Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *