ПриватБанк презентував нові можливості фінансування аграрних підприємств Рівненщини

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
20.10.2018  15:38

ПриватБанк став учасником семінару на тему: «Сучасні можливості фінансування агробізнесу та ІТ – інновації в Agro», що відбувся в рамках Міжнародного аграрного форуму «AGRORIVNE 2018».

 

В рамках Міжнародного аграрного форуму «AGRORIVNE 2018» ПриватБанк представив нові можливості фінансування аграрних підприємств області з можливістю подальшої компенсації частини витрат коштом держави. Зокрема були представлені оновлені кредитні програми “АгроКУБ” та “Агросезон” та програму фінансового лізингу техніки.

 

На завершення, департаментом агропромислового розвитку РОДА та ПриватБанком було підписано меморандум про співпрацю, що покликаний значно розширити можливості фінансування аграрного сектору.

 

 

На сьогоднішній день рахунок у ПриватБанку мають близько 300 аграріїв Рівненської області – підприємців та юридичних осіб. ПриватБанк забезпечує повний комплекс рішень для агробізнесу – від придбання техніки в лізинг до гарантованих платежів. Програма беззаставного кредитування “АгроКУБ” та отримання обігових коштів “Агросезон”, фінансування на придбання міндобрив та техніки, програми лізингу – всі ці фінансові можливості вже використовуються представниками агробізнесу Рівненщини.

, , , , переглядів: 748Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *