“ПриватБанк” презентував технології, що змінять країну

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
22.03.2017  14:27

“ПриватБанк” презентував технології, що змінять країну

Олександр Шлапак

 

У вівторок, 22 березня, на конференції “Приват.Share”, що була приурочена до 25-річчя ПриватБанку, були представлені технології, які здатні поліпшити життя мільйонів та спростити взаємодію між простими українцями і державою, адже їх спілкування відбуватиметься у цифровому просторі. Учасники “Приват.Share” мали можливість випробувати всі найновітніші розробки, які впроваджує ПриватБанк.

 

ПриватБанк відкрив продаж квитків на рейси Ryanair

 

Ми вирішили, що наш святий обов’язок, як державного банку, поділитися своїм досвідом із нашим основним акціонером – народом України. Тому своє 25-ліття ми зустрічаємо не гучним банкетом із запрошенням естрадних зірок, а з тими, хто зобов’язаний міняти нашу державу на краще, – розповів голова Правління ПриватБанку Олександр Шлапак.

 

Серед гостей конференції “Приват.Share” були міністри, а також очільники міст, районів та областей України. Міський голова Рівного Володимир Хомко, мер Радивилова Микола Карапетян та очільник Рівненської ОДА Олексій Муляренко також були присутніми на презентації найсучасніших інновацій ПриватБанку.

 

Олексій Муляренко та Микола Карапетян

Володимир Хомко

 

“Приват24” дозволить користувачам здійснювати оплату без картки

 

На презентації розповіли, що система Приват24 встановлена ​​на 5,5 мільйонах смартфонів і це число постійно зростає (на 60 тисяч девайсів кожного місяця). У ПриватБанку переконані, що цей сервіс допоможе полегшити життя мільйонам українців, і як можна його застосувати у повсякденному житті. Починаючи від можливостей оплати громадського транспорту через Приват24 (оплата проїзду за допомогою QR-коду вже реалізована у Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, Києві, Дніпрі, Харкові та Сумах), оформлення субсидій, контролю соціальних виплат, видач довідок та оформлень документів онлайнзакінчуючи електронною картою городянина, що дозволить не витрачати зайві гроші на випуск пластикових карток і утримувати дорогу інфраструктуру – це все можна зробити на базі додатка Приват24.

Також представникам малого та середнього бізнесу представили нові можливості сервісу “ПриватМаркет”. Це не тільки майданчик для продажу й купівлі різних товарів та послуг (у тому числі у кредит). Відтепер це ресурс, де можна розміщувати тендери (10 000 активних тендерів) і подавати заявки на участь. Завдяки інтеграції з сервісом ProZorro, через ПриватМаркет можна брати участь і в державних тендерах. Лише за кілька хвилин тут можна створити свій сайт або інтернет-магазин, а також взяти кредит на енерго- і тепломодернізацію.

 

Після конференції всі бажаючі мали змогу протестувати всі інновації від ПриватБанку у спеціальній демо-зоні.

 

 

ПриватБанк оголосив кредитні канікули малому агробізнесу

, , , переглядів: 1 214


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *