ПриватБанк пропонує фермерам лізинг сільгосптехніки з економією на податкових платежах

21.06.2018

ПриватБанк пропонує фермерам лізинг сільгосптехніки з економією на податкових платежах

Рівненські фермери можуть отримати сучасні трактори, комбайни, навісне обладнання, оприскувачі за допомогою лізингу від ПриватБанку.

Таке кредитування дозволяє оновити та розширити парк сільськогосподарської техніки, при цьому не виводити з обігу всі 100% вартості покупки. Адже клієнт має змогу оплатити техніку частинами за рахунок прибутку від її використання.

“Умови лізингу с/г техніки у ПриватБанку побудовані таким чином, що клієнти економлять на податкових платежах за рахунок амортизації, податкового кредиту за ПДВ і збільшення витрат на суму процентів і комісій”, – розповів керівник напрямку з активних операцій МСБ Північно-Західного РУ ПриватБанку Ірина Дудко.

Строк лізингу – до 5 років. Ставка у гривнях – від 3 до 19% річних (залежно від партнерської програми).

Для клієнтів МСБ надається від 250 тис. до 300 млн грн на закупівлю техніки, для корпоративних клієнтів – від 500 тис. до 300 млн грн.

Також для аграріїв банк адаптував і графік погашення з урахуванням сезонності бізнесу. Тобто, можна користуватись с/г технікою вже зараз, а гасити тіло кредиту лише після збирання і продажу врожаю.

Здійснити попередній розрахунок платежів за договором лізингу с/г техніки, а також ознайомитись з партнерськими програмами по лізингу є змога на сайті ПриватБанку, або ж у будь-якому відділенні ПриватБанку на Рівненщині.

 

, , , , переглядів: 787Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *