ПриватБанк пропонує рівнянам застрахуватися від шахраїв

Щасливе
04.05.2018  10:19

Трапляються ситуації, коли від рук шахраїв страждають гаманці ні в чому не винних людей. ПриватБанк запустив новий вид страхування, який врятує жертв шахрайства від фінансових втрат.

 ПриватБанк запроваджує страховку “Захист від шахрайства”. Це сервіс, який дозволить убезпечити себе від різного виду шахрайства і в найкоротші терміни повернути гроші, викрадені злочинцями. Страховка передбачає захист від незаконного зняття готівки, несанкціонованих переказів, покупок, оплат, протиправні операції з карткового, поточного або депозитного рахунку з використанням Інтернет-банку Приват24 , скіммінгу, фішінгу тощо.

 Страхова подія по даному виду страхування є шахрайською дією по відношенню до клієнта. Тому в першу чергу потрібно звернутись на 3700 і зафіксувати факт шахрайства/заблокувати картки. Якщо у клієнта є дійсний договір страхування, заявка про настання події буде подана автоматично. Для врегулювання страхової події клієнтові необхідно надати “Витяг з ЄРДР” (Єдиний реєстр досудових розслідувань).

 Оформити страхування від шахрайства можна самостійно в Інтернет-банку Приват24: Мої рахунки – Страховки – Оформити страховку – Захист від шахрайства.

 Щомісячний платіж за страховку становить всього 29 гривень. Максимальна страхова сума – 50 тисяч гривень. Послуга діє не лише на території України, але й у будь-якому куточку світу.

, , , , , , , переглядів: 1 279


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *